НОВОСТИ

Дві школи на Чернігівщині отримали новенькі автобуси за майже 3 мільйони

31 августа 2016 13:22 | Новости

Урочиста передача ключів від нових шкільних автобусів директорам опорних загальноосвітніх навчальних закладів району – Линовицькій та Малодівицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася у Прилуцькому районі.

Про це Високому Валу повідомили у прес-службі Прилуцької РДА.

Подаровані автобуси - комфортні та безпечні для дітей. Авто розраховані на 30 місць, мають сучасну паливну систему, що зменшує шкідливі викиди в атмосферу, обмежувачі швидкості, автономне опалення, додаткові люки. Сидіння спеціально розроблені під школярів. Є кошики для дитячих речей. У салоні встановлені тривожні кнопки і гучний зв'язок.

Вартість одного автобуса становить 1 млн. 400 тис. грн. Придбання комфортного шкільного транспорту стало можливе завдяки спільній праці державних, місцевих органів влади та інвесторів.

Джерело: val.ua

Новости RSS   Просмотров(181)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Черниговской области будет действовать новая система назначения и выплаты пенсий
В Черниговской области будет действовать новая система назначения и выплаты пенсий 29 июля 2016

В Пенсионном фонде Украины активно создается новая система обслуживания граждан и обработки пенсионной документации на базе централизованных информационных технологий. С 1 августа такая система будет внедрена и в Черниговской области.

Просмотров (187)
Холодная вода в Чернигове подорожает более чем на 50%
Холодная вода в Чернигове подорожает более чем на 50% 30 июня 2016

В соответствии с утвержденными с НКРЭКУ проектами постановлений, КП «Черниговводоканал» повысит тариф на холодную воду и водоотвод более чем на 50%. Об этом сообщает в ответе на информационный запрос руководство коммунального предприятия. Размер повышение еще может измениться, поскольку Национальная комиссия его еще не утвердила.

Просмотров (201)
З Чернігова пустять "літній" поїзд до Чорного моря
З Чернігова пустять "літній" поїзд до Чорного моря 31 мая 2016

З 10 червня почне курсувати літній поїзд № 288 Чернігів – Одеса – Херсон. Загалом ПАТ «Укрзалізниця» вже призначила у найбільш популярному південному напрямку 23 літні поїзди.

Просмотров (212)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)