НОВОСТИ

З Чернігова пустять "літній" поїзд до Чорного моря

31 мая 2016 12:32 | Новости

З 10 червня почне курсувати літній поїзд № 288 Чернігів – Одеса – Херсон. Загалом ПАТ «Укрзалізниця» вже призначила у найбільш популярному південному напрямку 23 літні поїзди.

Про це повідомили в прес-службі ПАТ «Укрзалізниця». Поїзд № 288 Чернігів – Одеса – Херсон відправлятиметься із Чернігова по парним числам о 16:12 та прибуватиме до Херсона наступного дня об 11:31. Із Херсона поїзд відправлятиметься по непарним числам о 18:23 та прибуватиме до Чернігова наступного дня о 13:20.

За словами заступника начальника департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю ПАТ «Укрзалізниця» Сергія Щура, Укрзалізниця ретельно моніторить запит на перевезення та намагається його задовольняти у межах своїх можливостей.

«Завдяки цьому поїздку мешканці Чернігівщини зможуть зручно діставатися прямим поїздом до узбережжя Чорного моря. Це актуально саме зараз, коли розпочинається сезон літніх відпусток», - зазначив він.

У складі літнього поїзда курсуватимуть плацкартні та купейні вагони. Також поїздом зможуть скористатися мешканці Ніжина, Києва, Фастова, Козятина, Вінниці, Жмеринки, Котовська, Одеси, Миколаєва. Саме у цих населених пунктах поїзд робитиме зупинки.

Джерело: val.ua

Новости RSS   Просмотров(202)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Котельні Чернігівщини переводять на альтернативне паливо
Котельні Чернігівщини переводять на альтернативне паливо 31 марта 2016

На сьогодні у бюджетних установах Чернігівщини на природному газі працює 554 котельні та топкові.

Просмотров (210)
24 котельні області переведено на альтернативні види палива
24 котельні області переведено на альтернативні види палива 29 января 2016

На об’єктах бюджетної сфери, підприємствах теплоенергетики проведено реконструкцію 50 котелень, 24 з них переведено на використання альтернативних видів палива. Зараз така робота триває у бюджетних установах Коропського, Менського, Талалаївського, Ріпкинського районів.

Просмотров (233)
Більше тисячі конкурсантів проходять співбесіду у поліцію
Більше тисячі конкурсантів проходять співбесіду у поліцію 27 ноября 2015

До співбесіди у Патрульну службу Чернігова допущено 1200 конкурсантів, з яких 9 грудня до навчання приступлять 220 чоловік.

Просмотров (233)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)