НОВОСТИ

Мера Ніжина судитимуть у Чернігові

7 декабря 2010 12:40 | Новости

 Апеляційний суд області визначив її підсудність. Справу направлено на розгляд Новозаводського суду Чернігова. Точну дату початку судових засідань поки що не призначено. Орієнтовно вони почнуться десь 7, 8, 9 грудня, – сказав Євген Максимович.

Нагадаю. 52-річний Михайло Приходько вп’яте виграв мерські вибори у Ніжині. На посаді очільника міста він з 1994 року. 15 грудня 2008 року його затримали силовики з Департаменту держслужби по боротьбі з економічною злочинністю та Генпрокуратури. За підозрою, що у 2008 році отримав від громадянина В.Макарука хабар у розмірі 59 тисяч 500 доларів США за виконання дій із використанням службового становища в інтересах третіх осіб (з постанови Генпрокуратури від 18.12.2008 р.). Макарук – представник київської фірми, яка нібито хотіла отримати в оренду двоповерхову будівлю ніжинського банно-прального комбінату. У службовому кабінеті Приходька провели обшук, але нічого не знайшли. Генпрокуратура порушила кримінальну справу про хабарництво в особливо великих розмірах.

18 грудня 2008 року Печерський суд Києва постановив: Михайло Приходько пробуде за гратами до кінця слідства. Слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури О.Гура пред’явив обвинувачення Приходьку у хабарництві і виніс постанову про відсторонення мера Ніжина від займаної посади. 3 мотивацією, що на волі він може вплинути на об’єктивність показань свідків. Будучи під вартою, Приходько занедужав. Його з камери перевели до медчастину Лук’янівського СІЗО. 14 травня 2009 року Апеляційний суд Києва скасував рішення Печерського районного суду про утримання підсудного Михайла Приходька під вартою у Лук’янівському СІЗО. Він був відпущений на волю до винесення вироку суду під заставу 17 тисяч гривень.

Останнім часом жив у селі Салтикова Дівиця Купиківського району, звідки родом. Від керування Ніжином був відсторонений. Але перевиборів не призначали. Обов’язки голови виконував секретар міськради Опег Баранков.
Несудимий, це і стало основним аргументом для реєстрації Михайла Приходька кандидатом на посаду голови.

Які варіанти судового розгляду можуть бути? Принаймні, чотири. Суддя винесе обвинувальний вирок, виправдає, справу закриють за відсутності події злочину або направлять на дослідування.

Якщо виправдають чи справа піде на “дос”, Приходько зможе безперешкодно працювати. У разі, коли засудять “умовно”, він теж буде і надалі керувати Ніжином. Тому, що, з точки зору закону, прямої заборони виконувати йому обов’язки мера не прописано. Він же не держслужбовець, а обіймає виборну посаду. Якщо ж суд у обвинувальному вироку до строку допише ще й такий вид покарання, як позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, тоді може постати питання, як бути…

Новости RSS   Просмотров(2699)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Прилуках затверджено перелік видів оплачуваних громадських робіт
У Прилуках затверджено перелік видів оплачуваних громадських робіт 7 декабря 2010

На виконання листа обласного Центру зайнятості від 2 листопада поточного року, з метою забезпечення тимчасової зайнятості безробітних громадян та виконання Програми соціального розвитку міста виконавчий комітет відповідним рішенням затвердив на 2011 рік перелік видів оплачуваних громадських робіт, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади міста та сприяють його соціальному розвитку.

Просмотров (2257)
В Прилуцькому районі вшанували інвалідів
В Прилуцькому районі вшанували інвалідів 7 декабря 2010

З нагоди Міжнародного дня інвалідів в районі пройшли заходи по вшануванню осіб з обмеженими фізичними можливостями. Управлінням праці та соціального захисту населення, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організована виставка творів художньо-прикладного мистецтва, які виготовили інваліди району.

Просмотров (2236) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
В Чернігівській міській раді задовольняють тільки половину звернень громадян
В Чернігівській міській раді задовольняють тільки половину звернень громадян 25 ноября 2010

За 9 місяців 2010 року розглянуто 4242 звернення громадян, з яких задоволено 2415, на особистому прийомі до керівників прийнято 6039 звернень, задоволено 3118.

Просмотров (2049) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)