НОВОСТИ

В Прилуцькому районі вшанували інвалідів

7 декабря 2010 12:32 | Новости

 Вони ж взяли участь у зустрічі, яку провів заступник голови райдержадміністрації Росовський Д.М. Для учасників зустрічі був організований святковий стіл, вручено подарунки, силами районного будинку культури дано концерт.

В ході підготовки та відзначення Міжнародного дня інвалідів було проведено обстеження матеріально – побутових умов проживання інвалідів різних категорій для надання їм матеріальної та соціально – побутової допомоги. Завдяки благодійній допомозі територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) сформовано та роздано продуктові набори 58 інвалідам різних категорій.

Відповідальними працівниками управління праці та територіального центру відвідано вдома 20 громадян з обмеженими фізичними можливостями та вручено святкові подарункові набори.
В 2010 році оформлена безкоштовна підписка на періодичні видання для інвалідів району, оформлена передплата на газету "Живи з надією" 11 громадянам. Розпочата підписка безкоштовних періодичних видань на 2011 рік.

Новости RSS   Просмотров(2243)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Чернігівській міській раді задовольняють тільки половину звернень громадян
В Чернігівській міській раді задовольняють тільки половину звернень громадян 25 ноября 2010

За 9 місяців 2010 року розглянуто 4242 звернення громадян, з яких задоволено 2415, на особистому прийомі до керівників прийнято 6039 звернень, задоволено 3118.

Просмотров (2062) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Заступник Голови Держмитслужби проведе у Чернігові особистий прийом
Заступник Голови Держмитслужби проведе у Чернігові особистий прийом 28 октября 2010

Заступник Голови Державної митної служби у Чернігові проведе особистий прийом громадян з питань, пов’язаних з діяльністю митниці та здійсненням митної справи.

Просмотров (1268)
Кузнец предложил главе города чеканить монеты
Кузнец предложил главе города чеканить монеты 20 сентября 2010

Празднование началось на центральной Красной площади города, где состоялось историческое и спортивно-художественное действо "Чернигов – украшение Украины".

Просмотров (1771)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)