НОВОСТИ

В Чернігівській міській раді задовольняють тільки половину звернень громадян

25 ноября 2010 15:32 | Новости

 У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість звернень, що надійшли до Чернігівської міської ради, збільшилась на 9 %. Про повідомив під час розширеної наради 24 листопада начальник відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради Сергій Кухаренко. Йдеться у повідомленні відділу зв'язків з громадськістю Черніігвської міської ради.

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" відділом звернень громадян та соціальних питань міської ради, за інформацією С. Кухаренка, проводиться цілеспрямована робота по контролю за розглядом звернень управліннями та відділами міської ради, Деснянською та Новозаводською районними у місті радами, установами та організаціями міста, незалежно від форм власності, вивчається стан цієї роботи на місцях, надаються рекомендації, відповідна практична та методична допомога, узагальнюється і поширюється кращий досвід роботи зі зверненнями.

Також здійснюється щоденний контроль за своєчасним і повним розглядом звернень громадян з найбільш життєво важливих питань. Такі звернення знаходяться на контролі у керівництва міської ради.

Аналіз надходження звернень по кількості і характеру дає можливість виявляти динаміку росту чи зменшення, причини, що їх породжують, вивчати потреби і запити жителів міста. Діє система заходів, спрямованих на забезпечення конкретної роботи з пропозиціями, заявами та скаргами, удосконалення стилю та методів роботи, вишукуються нові, більш дієві форми спілкування з людьми.

За 9 місяців поточного року до міської ради надійшло 4926 звернень громадян, що на 421 більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Також збільшилась і кількість колективних звернень громадян - 4233 проти 4166. Кількість звернень від органів влади вищого рівня становила 568.

За звітний період надійшло 667 повторних звернень, переважна більшість з яких стосується питань житлово-комунального господарства, проведення капітального ремонту покрівель, квартир, знесення аварійних дерев, ремонту доріг та ін.

Діє практика виїзних прийомів керівників міської та районних у місті рад, структурних підрозділів у трудових колективах та за місцем проживання. За звітний період керівництвом міської ради на особистому прийомі прийнято 227 громадян, з них: міським головою – 89, заступниками міського голови – 138.

Особливу увагу відділ приділяє розгляду звернень пільгових категорій громадян. За 9 місяців поточного року цим категоріям громадян надано матеріальної допомоги на суму майже 83 тис. гривень.

З метою попередження необґрунтованих скарг та забезпечення гласності у роботі зі зверненнями, прозорості та відкритості у діяльності органів місцевого самоврядування, робота зі зверненнями громадян постійно висвітлюється у засобах масової інформації.

Новости RSS   Просмотров(2061)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Заступник Голови Держмитслужби проведе у Чернігові особистий прийом
Заступник Голови Держмитслужби проведе у Чернігові особистий прийом 28 октября 2010

Заступник Голови Державної митної служби у Чернігові проведе особистий прийом громадян з питань, пов’язаних з діяльністю митниці та здійсненням митної справи.

Просмотров (1268)
Кузнец предложил главе города чеканить монеты
Кузнец предложил главе города чеканить монеты 20 сентября 2010

Празднование началось на центральной Красной площади города, где состоялось историческое и спортивно-художественное действо "Чернигов – украшение Украины".

Просмотров (1771)
У Чернігові відкрито нову вулицю
У Чернігові відкрито нову вулицю 20 сентября 2010

Прапори чотирьох держав майоріли сьогодні над міськрадою Чернігова. Древнє місто відзначило свій день за участі іноземних делегацій.

Просмотров (1655)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)