НОВОСТИ

У Прилуках відбувся дівчачий волейбольний турнір

25 ноября 2010 15:30 | Новости

  У змаганнях узяли участь п’ять команд: агротехнічного коледжу (тренер Валерій Попов), гуманітарно-педагогічного коледжу (тренер Григорій Павленко), медичного училища (тренер Олександр Рилов), ДЮСШ (тренер Леонід Купрійчук) та команда «Авангард», яка виступала поза конкурсом (граючий тренер Наталія Джавага). Головним суддею турніру був Леонід Купрійчук.

Змагання проходили у напруженій і безкомпромісній боротьбі, тому й були цікавими та захоплюючими для учасників, котрі отримали масу приємних вражень. У боротьбі за третє місце зустрілися агротехнічний коледж і ДЮСШ. Поєдинок вийшов дуже напруженим. Рахунок постійно змінювався на користь то однієї, то другої команди. І саме у третій партії, у самому кінці, команді агротехнічного коледжу таки вдалося дотиснути своїх суперниць і вибороти третє місце. А перше місце розіграли волейболістки гуманітарно-педагогічного коледжу і команда «Авангард». На жаль, у цій зустрічі такої яскравої боротьби, як у попередній, не вийшло. Дівчата з «Авангарду» були старші за віком, та й досвіду у них набагато більше. Тож вони здобули перемогу у двох партіях і завоювали перше місце, за що й отримали малий кубок та золоті медалі, які надав спонсор-уболівальник «Авангарду». Команда гуманітарно-педагогічного коледжу стала володарем великого кубку турніру і була нагороджена сектором по фізичній культурі і спорту міської ради.

Вітаємо призерів та переможців турніру і бажаємо їм ще більше спортивних здобутків, яскравих перемог не тільки міського, а й обласного та всеукраїнського рівня.

Новости RSS   Просмотров(2348)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Чернігівські гребці поїдуть до Дніпропетровська
Чернігівські гребці поїдуть до Дніпропетровська 22 июля 2010

Всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» серед юнаків та дівчат відбулися в Умані Черкаської області. На каное-одиночці порадував чернігівець Олексій Ганжа. Він двічі був другим на дистанціях 500 і 1000 метрів.

Просмотров (1931)
Не снайпер: вместо подруги застрелил сестру
Не снайпер: вместо подруги застрелил сестру 25 мая 2010

Трагическую историю, произошедшую в Черниговской области, можно смело назвать хитросплетением случайностей и закономерностей

Просмотров (1434)
Черниговщина: горит лес, принадлежащий Министерству обороны
Черниговщина: горит лес, принадлежащий Министерству обороны 7 мая 2010

Около 35 гектаров леса уже пострадало из-за пожаров в Черниговской области.

Просмотров (870) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)