НОВОСТИ

Медики обмінялися досвідом

25 ноября 2010 15:29 | Новости

 Семінар проходив під головуванням першого заступника начальника головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Миколи Олінійчука.

Учасники семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою та роботою фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Угринів-Долішній, Сілець, амбулаторій загальної практики-сімейної медицини сіл Ямниця, Підлужжя, здійснили обхід структурних підрозділів поліклініки Тисменицької міської лікарні. Під час теоретичної частини семінару відбувся обмін досвідом роботи в інших районах області. У виступах було акцентовано увагу на першочергових завданнях удосконалення діяльності закладів, що надають первинну медико-санітарну допомогу, визначено напрямки і шляхи вирішення багатьох проблем сільської охорони здоров’я, обговорено шляхи реформування галузі охорони здоров’я, технології рейтингових оцінок в охороні здоров’я, інші аспекти організаційно-методичної діяльності.

В семінарі взяли участь і виступили головні лікарі Лисецької ЦРЛ Тарас Скоропад та Тисменицької міської лікарні Василь Буртик, заступники головного лікаря Лисецької ЦРЛ з медичного обслуговування населення Ігор Волощук та з дитинства і рододопомоги Вадим Палій, начальник обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ ОДА з оргметодроботи Тарас Стах, головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ ОДА з сімейної медицини Галина Микула.

Новости RSS   Просмотров(2230)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Черниговский облсовет сформируют 10 партий
Черниговский облсовет сформируют 10 партий 10 ноября 2010

Обработав протоколы районных и городских ТИК, Черниговская областная избирательная комиссия объявила итоги выборов в областной совет, состоявшихся 31 октября 2010 года.

Просмотров (1550)
Член избиркома от партии Литвина  4 раза изнасиловал 86-летнюю старушку
Член избиркома от партии Литвина 4 раза изнасиловал 86-летнюю старушку 3 ноября 2010

Вечером 24 октября в селе Старая Гутка Семеновского района Черниговщины молодежь праздновала проводы в армию. В это время 86-летняя Анастасия Помаз помолилась и легла спать на печи.

Просмотров (1149)
В Чернигове нашли повешенным парня с насильно вырезанной на ноге свастикой
В Чернигове нашли повешенным парня с насильно вырезанной на ноге свастикой 26 октября 2010

Загадочная смерть 18-летнего юноши в Чернигове: в ночь на Головосек его нашли повешенным на дереве, а за несколько дней до этого ему на ноге неизвестные вырезали свастику.

Просмотров (1927) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)