НОВОСТИ

У Чернігові відкрито нову вулицю

20 сентября 2010 17:38 | Новости

 Святкування розпочалося на центральній Красній площі міста, де відбулося історичне та спортивно-мистецьке дійство "Чернігів – окраса України". У святковому виступі взяли участь понад 2000 школярів і студентів, представників міських танцювальних колективів та провідних духових оркестрів Чернігівщини.
Глядачів та учасників урочистостей, а також усіх жителів обласного центру з Днем міста привітав Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Він наголосив, що найбільшими цінностями Чернігова є унікальна історична та культурна спадщина, а також талановиті і працьовиті люди.

Крім традиційних заходів, цього разу пройшов фестиваль дерев"яної скульптури "Болд" -- слово у перекладі зі санскриту означає "дуб". Нагадаємо про Болдині гори в Чернігові, де й посьогодні ростуть дуби...

А вулицю Серьожникова, яку влада досі безуспішно намагається називати пішохідною (хоча по ній безперервно їздять машини), майстри- неформали перетворили сьогодні у вулицю 12 яблунь. Це справді краще звучить, ніж вулиця військового. Починалася вона від культурно-мистецького центру "Інтермеццо" і в наступні роки, сподіваємося, сягне Валу.

Новости RSS   Просмотров(1650)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Відкрито пам’ятний обеліск розстріляним полоненим та хворим у Чернігові
Відкрито пам’ятний обеліск розстріляним полоненим та хворим у Чернігові 20 сентября 2010

У Чернігові вшанували пам'ять військовополонених та психічнохворих, розстріляних фашистами у роки окупації міста у 1941-1943 роках.

Просмотров (1907)
В больнице – 9 детей и 4 взрослых из Нежинского интерната
В больнице – 9 детей и 4 взрослых из Нежинского интерната 16 августа 2010

В ночь с 15 на 16 августа в инфекционное отделение горбольницы с диагнозом острая респираторная вирусная инфекция были госпитализированы еще 2 детей из Нежинского детского дома-интерната.

Просмотров (1737) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Инфекция в Нежине прогрессирует - поражены 6 детей и 8 взрослых
Инфекция в Нежине прогрессирует - поражены 6 детей и 8 взрослых 13 августа 2010

В Нежине из детского дома-интерната в реанимационное и инфекционное отделения городской больницы с предварительным диагнозом «ОРВИ» госпитализировано 6 детей и 8 взрослых.

Просмотров (1514)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)