НОВОСТИ

Відкрито пам’ятний обеліск розстріляним полоненим та хворим у Чернігові

20 сентября 2010 17:36 | Новости

 На території Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні відбулося урочисте відкриття пам'ятного обеліску.
У заході взяли участь керівництво Чернігова, ветерани, колектив лікарні та ліцеїсти Чернігівського ліцею з посиленою військово фізичною підготовкою. Вони поклали квіти до обеліску, хвилиною мовчання вшанували загиблих.

Перед присутніми виступив Почесний громадянин Чернігова, краєзнавець, колишній підпільник і партизан Герард Кузнєцов, який цього вересня відзначатиме своє 85-річчя. Він розповів, що на території психлікарні у роки Великої Вітчизняної війни знаходився німецький табір для військовополонених.

За підрахунками дослідників, там було знищено близько 2000 радянських військовополонених та 500 психічнохворих. "Загалом, у Чернігові з вересня 1941 року до вересня 1943 року, фашисти розстріляли 50 тисяч митних жителів та військовополонених", - зазначив очевидець тих подій.

Г.Кузнєцов підкреслив, що на його думку, у Чернігові гідно вшановують пам'ять жертв війни, а також міська влада приділяє належну увагу ветеранам і патріотичному вихованню підростаючого покоління.
Міський голова Олександр Соколов назвав цю подію важливою для усієї громади, оскільки війна триватиме доти, доки не буде вшановано останнього солдата. "Скільки б років не минуло, а ми маємо обов'язок шанувати загиблих, аби не допустити повторення воєнних лихоліть", - сказав О.Соколов.

Завтра, 21 вересня, у Чернігові відбудуться заходи з нагоди 67-ої річниці визволення міста від фашистських загарбників.

Новости RSS   Просмотров(1907)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Чернігові пройшов Парад дитячих візочків
У Чернігові пройшов Парад дитячих візочків 24 августа 2010

У центрі Чернігова пройшов конкурс "Парад дитячих візочків". Як передає кореспондент УНІАН, свято для найменших жителів Чернігова та їхніх батьків другий рік поспіль влаштовується у міст

Просмотров (1951)
В больнице – 9 детей и 4 взрослых из Нежинского интерната
В больнице – 9 детей и 4 взрослых из Нежинского интерната 16 августа 2010

В ночь с 15 на 16 августа в инфекционное отделение горбольницы с диагнозом острая респираторная вирусная инфекция были госпитализированы еще 2 детей из Нежинского детского дома-интерната.

Просмотров (1737) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Инфекция в Нежине прогрессирует - поражены 6 детей и 8 взрослых
Инфекция в Нежине прогрессирует - поражены 6 детей и 8 взрослых 13 августа 2010

В Нежине из детского дома-интерната в реанимационное и инфекционное отделения городской больницы с предварительным диагнозом «ОРВИ» госпитализировано 6 детей и 8 взрослых.

Просмотров (1514)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)