НОВОСТИ

У Чернігові пройшов Парад дитячих візочків

24 августа 2010 14:52 | Новости

 За словами співорганізатора заходу Тетяни БОЙКО, торік ідея провести свято для дітей, їхніх мам і найближчих людей виникла з нагоди двохріччя Центру "Азбука для батьків". Минулорічний парад візочків мав успіх серед чернігівців, тож цього року свято вирішили зробити традиційним і провести трохи раніше – у серпні. Парад дитячих візочків підтримала міська влада, кілька дитячих магазинів міста, які надали подарунки переможцям.

Т.БОЙКО зауважила, що парад є масовим святом і цього року в ньому взяли участь 44 дитячих екіпажів.
Учасників конкурсу привітала заступник міського голови Оксана ТУНІК-ФРИЗ. Вона подякувала батькам за їхню активність та творчість. "Ми всі переконалися – у Чернігові дуже багато активних свідомих батьків, котрі докладають усіх зусиль, аби бачити своїх малюків щасливими", - сказала вона.

Основна умова конкурсу – прийти на парад, оформивши дитячий екіпаж, презентувати його журі та глядачам, а також взяти участь в урочистому дефіле. Костюми мам і дітей теж оцінювало журі. Організатори параду подбали про конкурси, розваги для учасників. Чернігівські батьки креативно підійшли до участі в конкурсі. На параді дитячих візочків можна було побачити костюми казкових героїв, рослин, тварин, національне вбрання.

Журі з-поміж усіх учасників обрало трьох переможців, хоча всі учасники параду дитячих візочків отримали заохочувальні подарунки від спонсорів. Приз глядацьких симпатій отримала родина, яка прийшла на конкурс у національному вбранні. Головним призом став сертифікат на обслуговування в одному з дитячих магазинів обласного центру Чернігівщини.

Новости RSS   Просмотров(1950)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Розпочався семінар "Гендерні аспекти в державному управлінні"
Розпочався семінар "Гендерні аспекти в державному управлінні" 29 апреля 2010

28 квітня Центр підвищення кваліфікації кадрів розпочав свою роботу тематичний короткотерміновий семінар "Гендерні аспекти в державному управлінні"

Просмотров (1419)
Підтримати людей похилого віку
Підтримати людей похилого віку 12 апреля 2010

В Чернігові пройшов круглий стіл на тему: “Співпраця влади та громадських організацій з метою підвищення соціально – суспільної активності людей пенсійного віку”.

Просмотров (1588) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)