НОВОСТИ

На Чернігівщині з'являться одинадцять нових молочних ферм

14 апреля 2010 13:13 | Новости

Протягом 2010 року в Чернігівській області за попередніми прогнозами мають бути здані в експлуатацію 11 сучасних доїльних залів.

Ці доїльні зали, які дозволять отримувати молоко, що відповідає світовим стандартам, будують аграрії Бахмацького, Борзнянського, Варвинського, Коропського, Куликівського, Ніжинського, Прилуцького, Семенівського та Талалаївського районів, пише Чернігівський монітор.

Всього в області на даний момент функціонує 24 доїльних залів, в стадії будівництва або підготовки до нього знаходиться ще 30. За кількістю сучасних молочних ферм Чернігівщина є одним із лідерів в країні, за кількістю поголів'я великої рогатої худоби та корів - посідає друге місце після Полтавської області.

На молочних фермах Чернігівщини, обладнаних сучасними доїльними залами, сьогодні виробляється майже п'ята частина всієї молочної сировини, що дає область. Після введення в експлуатацію ще трьох десятків доїльних залів частка молока, що вироблятиметься ними в загальнообласному валі збільшиться до 40%.

Довідка. Сучасні доїльні зали представляють собою спеціально обладнані майданчики, де здійснюється автоматичне доїння, під час якого не відбувається контакту молока з оточуючим середовищем, і параметри його значно покращуються. Безпосередньо від вимені молоко потрапляє в танки-охолоджувачі. Комп'ютерні технології контролюють не лише процес доїння (під час якого, як правило, вмикається легка релаксуюча музика), а й стан кожної корови за низкою показників.

Новости RSS   Просмотров(1984)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Чернігівщині підтоплено дороги у семи районах
На Чернігівщині підтоплено дороги у семи районах 13 апреля 2010

У Чернігівській області через повінь порушено транспортне сполучення між окремими селами і селами з райцентрами у семи районах області.

Просмотров (1133)
До Чернігова завітали добровольці Корпусу Миру США
До Чернігова завітали добровольці Корпусу Миру США 13 апреля 2010

Сьогодні у Чернігівській міській раді заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз зустрілась з представниками Корпусу Миру США.

Просмотров (1032)
Виявлено незаконне виготовлення спорттренажерів
Виявлено незаконне виготовлення спорттренажерів 12 апреля 2010

9 квітня співробітниками відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ було виявлено "підпільний цех” по виробництву спортивних тренажерів.

Просмотров (1145)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)