НОВОСТИ

“Танець мрії – 2” буде присвячений 65-ій річниці Перемоги

14 апреля 2010 08:31 | Новости

Про це під час прес-конференції у міській раді розповіли заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз та голова міської ради ветеранів Ірина Четвертак.

“Символічно, що танцювальний проект відбувається у рамках відзначення Дня перемоги”, – сказала заступник міського голови.
За словами О. Тунік-Фриз, формат проекту “Танець мрій” цього року дещо зазнав змін. Якщо перший проект готувався силами лише одного танцювального клубу “Ніка”, то нині до творчого процесу залучено ряд відомих у Чернігові і за його межами танцювальних колективів. Кожен колектив працює з одним або кількома учасниками. Який колектив з яким учасником працюватиме, було вирішено через жеребкування. Репетиції тривають уже кілька місяців. Учасниками проекту “Танець мрії – 2” стали 22 відомих у Чернігові людей – депутатів міської ради, керівників підприємств, установ, організацій, працівників органів влади, бізнесменів. Окремі з них долучилися до проекту вдруге, пише Чернігівський монітор.

О.Тунік-Фриз підкреслила, що концерт танцювального шоу, як і раніше, є благодійним, проходить за підтримки міської влади і міського голови Олександра Соколова. Заступник міського голови також зазначила, що цього року танцювальний проект особливий і його мета – це вирішення однієї з проблем ветеранів Чернігова. Йдеться про забезпечення учасників бойових дій та інвалідів війни слуховими апаратами.

“Я переконана, що ці люди дуже багато зробили для суспільства у цілому і для кожного з нас, тож ми повинні об’єднати свої зусилля для покращення їхнього життя, нагадати, що пам’ятаємо про їхній подвиг”, – наголосила О.Тунік-Фриз.

Голова міської ради ветеранів позитивно оцінила проведення танцювального проекту задля підтримки ветеранів.

“Цього року ми відзначаємо 65-ту річницю Великої Перемоги і повинні допомогти ветеранам, підтримати їх увагою, оточити своєю турботою”, – сказала І.Четвертак. На всі зібрані кошти будуть придбані слухові апарати, вартість одного – майже 800 грн. У Чернігові проживають понад 1500 учасників бойових дій та інвалідів війни, кожен четвертий-п’ятий потребує слухового апарату.

Концерт учасників благодійного проекту “Танець мрії-2” відбудеться 6 травня у міському Палаці культури. Продаж квитків у касах Палацу має розпочатися вже наступного тижня.

Новости RSS   Просмотров(1230)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Громадські організації розчистять береги Стрижня
Громадські організації розчистять береги Стрижня 13 апреля 2010

Громадські організації Чернігова виступили з ініціативою під час загальноміського суботника 17 квітня розчистити від сміття береги річки Стрижень.

Просмотров (1086)
На кілометр території області викинуто 2,9 т шкідливих речовин
На кілометр території області викинуто 2,9 т шкідливих речовин 13 апреля 2010

Викиди шкідливих речовин у повітря. Протягом 2009 р. в атмосферу області надійшло 94 тис.т шкідливих речовин від усіх джерел забруднення (на 4% менше, ніж у попередньому році).

Просмотров (1396)
На Чернігівщині підтоплено дороги у семи районах
На Чернігівщині підтоплено дороги у семи районах 13 апреля 2010

У Чернігівській області через повінь порушено транспортне сполучення між окремими селами і селами з райцентрами у семи районах області.

Просмотров (1133)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)