НОВОСТИ

Громадські організації розчистять береги Стрижня

13 апреля 2010 11:49 | Новости

Громадські організації Чернігова виступили з ініціативою під час загальноміського суботника 17 квітня розчистити від сміття береги річки Стрижень.
Ініціативу громадськості підтримала міська влада. Як повідомила під час організаційної зустрічі заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз, об’єднання зусиль влади, громадських організацій і бізнесу завжди має позитивні результати.

“Моя тверда позиція – прибирати береги Стрижня треба. Якщо місто буде прибрано, якщо ви приведете дітей на берег річки і там буде чисто, то це варте нашої праці”, – переконана заступник міського голови.

Про готовність співпрацювати з представниками громадських організацій заявив і начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Вадим Антошин, пише Чернігівський монітор.

“Ми готові співпрацювати з кожним, хто виявляє ініціативу, завжди готові допомагати, якщо йдеться про намагання зробити Чернігів кращим”, – підкреслив він.

В.Антошин закликав усіх керівників громадських організацій, що прагнуть долучитися до прибирання берегів Стрижня, звертатися в управління або безпосередньо до нього, аби робота була скоординована та для кожної організації були виділені на березі річки сектори для роботи. Крім того, начальник управління ЖКГ пообіцяв усіх волонтерів забезпечити інвентарем, рукавичками і мішками для сміття.

На сьогодні про участь у прибиранні Стрижня заявили понад 20 громадських організацій Чернігова. Вони планують залучити на суботник майже 200 волонтерів.

Усі бажаючі також можуть зробити береги Стрижня чистими від сміття, приєднавшись до громадських організацій.

Телефон для довідок в управлінні ЖКГ міської ради – 4-31-89.

Новости RSS   Просмотров(1085)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Підтримати людей похилого віку
Підтримати людей похилого віку 12 апреля 2010

В Чернігові пройшов круглий стіл на тему: “Співпраця влади та громадських організацій з метою підвищення соціально – суспільної активності людей пенсійного віку”.

Просмотров (1589) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Ловля риби на прикордонних водоймах заборонена!
Ловля риби на прикордонних водоймах заборонена! 8 апреля 2010

Заборонено промислове і любительське рибальство та пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів

Просмотров (1819)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)