НОВОСТИ

На Чернігівщині підтоплено дороги у семи районах

13 апреля 2010 10:44 | Новости

У Чернігівській області через повінь порушено транспортне сполучення між окремими селами і селами з райцентрами у семи районах області. Про це повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської обласної державної адміністрації.

В цілому вплив повені зазнали вже понад 20 невеликих сіл Чернігівської області, райцентр Новгород-Сіверський і селище міського типа Радуль.
У Новгород-Сіверському підтоплені частина вулиць, які розміщені поблизу річки Десна. Присадибні ділянки не зазнали впливу повені. Прохід жителів до своїх будинків забезпечується по сусідніх вулицях і провулках.

В результаті підйому рівня води в Дніпрі в смт Радуль Ріпкінського району на 21 вулиці і 19 провулках утворився шар води до 45 см. Ускладнено сполучення з центром селища, воно здійснюється за допомогою човнів, пише УНІАН.

Питання життєзабезпечення знаходяться під контролем селищної ради. Рішенням Репкінської райдержадміністрації створений необхідний запас паливно-мастильних матеріалів, укладені договори з приватними власниками моторних човнів.

Подвір'я і будинки не підтоплені. Дітей шкільного віку (55 учнів) доставляють до школи разом з батьками на човнах.

Новости RSS   Просмотров(1132)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
До Чернігова завітали добровольці Корпусу Миру США
До Чернігова завітали добровольці Корпусу Миру США 13 апреля 2010

Сьогодні у Чернігівській міській раді заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз зустрілась з представниками Корпусу Миру США.

Просмотров (1031)
Виявлено незаконне виготовлення спорттренажерів
Виявлено незаконне виготовлення спорттренажерів 12 апреля 2010

9 квітня співробітниками відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ було виявлено "підпільний цех” по виробництву спортивних тренажерів.

Просмотров (1145)
До Чернігова прибули учасники марафону "Київ-Москва"
До Чернігова прибули учасники марафону "Київ-Москва" 12 апреля 2010

В обласному центрі бігунів вітали ветерани війни, праці і спорту, молоді спортсмени, представники влади і громадськості.

Просмотров (1059) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)