НОВОСТИ

До Чернігова завітали добровольці Корпусу Миру США

13 апреля 2010 10:05 | Новости

Сьогодні у Чернігівській міській раді заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз  зустрілась з представниками Корпусу Миру США. Група добровольців Корпусу Миру прибула до України за проектами "Молодіжний розвиток" та "Розвиток громад" після закінчення 12 тижневої начально-адаптаційної програми.

З 2 квітня до 14 червня 24 американці з різних штатів проходитимуть практику в громадських організаціях та відділах органів місцевого самоврядування м. Чернігова. До Чернігівської області всього прибуло 44 добровольці Корпусу Миру. Впродовж майже трьох місяців американці проживатимуть в українських родинах, аби вдосконалити знання мови та ознайомитися з нашими традиціями та побутом, пише Чернігівський монітор.

Від імені міського голови Олександра Соколова та керівництва міста О. Тунік Фриз привітала гостей, коротко розповівши про історію нашого стародавнього міста та основні напрямки діяльності виконавчих органів міської ради.

Вона побажала американським волонтерам плідних результатів співробітництва, яскравих вражень та приємного перебування в м. Чернігові.

Новости RSS   Просмотров(1031)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Виявлено незаконне виготовлення спорттренажерів
Виявлено незаконне виготовлення спорттренажерів 12 апреля 2010

9 квітня співробітниками відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ було виявлено "підпільний цех” по виробництву спортивних тренажерів.

Просмотров (1145)
До Чернігова прибули учасники марафону "Київ-Москва"
До Чернігова прибули учасники марафону "Київ-Москва" 12 апреля 2010

В обласному центрі бігунів вітали ветерани війни, праці і спорту, молоді спортсмени, представники влади і громадськості.

Просмотров (1059) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Лабазов закликає призначити головою ОДА когось з місцевої громади
Лабазов закликає призначити головою ОДА когось з місцевої громади 9 апреля 2010

Депутат Чернігівської обласної ради Віктор Лабазов закликає Президента України Віктора Януковича призначити головою Чернігівської облдержадміністрації представника місцевої громади.

Просмотров (1146)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)