НОВОСТИ

До Чернігова прибули учасники марафону "Київ-Москва"

12 апреля 2010 13:23 | Новости

В обласному центрі бігунів вітали ветерани війни, праці і спорту, молоді спортсмени, представники влади і громадськості. Учасники марафону поклали живі квіти до Вічного вогню на меморіалі Слави, пам’ятника і могили воїнам-визволителям Чернігова, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання, пише сайт ОДА.

Як розповів директор марафону Євген Фролов, естафетний пробіг розпочався сьогодні вранці у Броварах. У команді - 8 спортсменів із 4-х областей України - Київської, Чернігівської, Донецької і Харківської, усі - ультрамарафонці. Вони біжать по черзі із середньою швидкістю 13,5 км/год., передаючи з рук у руки гільзу Перемоги і Дружби, наповнену українською землею. За день один спортсмен пробігає 30 км.
Наймолодшому бігуну Сергію Демиденку, студенту університету МВС - 19 років, найстаршому Євгену Фролову - 75. На рахунку останнього - 106 марафонів і близько 20 пробігів довжиною понад 1000 км.

Із Чернігова у напрямку російського кордону марафонці вирушать 11 квітня. А на Поклонній горі в Москві планують бути 17 квітня.

Новости RSS   Просмотров(1059)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Лабазов закликає призначити головою ОДА когось з місцевої громади
Лабазов закликає призначити головою ОДА когось з місцевої громади 9 апреля 2010

Депутат Чернігівської обласної ради Віктор Лабазов закликає Президента України Віктора Януковича призначити головою Чернігівської облдержадміністрації представника місцевої громади.

Просмотров (1146)
Операція “Нерест”
Операція “Нерест” 7 апреля 2010

В області розпочинається операція “Нерест”, яка проводиться з метою посилення контролю за станом охорони, використання і відтворення рибних та інших водних ресурсів в нерестовий період.

Просмотров (1392)
Триває підготовка до святкування Перемоги
Триває підготовка до святкування Перемоги 7 апреля 2010

Про те, як найкраще організувати святкування 65-річниці Великої Перемоги йшлося 6 квітня в облдержадміністрації.

Просмотров (943)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)