НОВОСТИ

У Чернігові стартувала акція “Зіркова дорога – 2010”

9 апреля 2010 13:19 | Новости

У Чернігівському державному інституті економіки та управління відбулася прес-конференція за участю ректора Ірини Каленюк і заступника міського голови з гуманітарних питань Оксани Тунік-Фриз, на якій обговорено початок акції “Зіркова дорога – 2010”.

Перший міський конкурс талановитої молоді ініційований ЧДІЕУ проходить за підтримки Чернігівської міської ради.

Метою проведення акції “Зіркова дорога – 2010” є розвиток молодіжної культури, організація змістовного дозвілля населення, виявлення нових талантів і створення на базі інституту осередку творчої молоді, пише Чернігівський монітор.

Для участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Оцінювати виступи учасників буде журі, до складу якого входять провідні фахівці естради, діячі культури, представники громадських організацій, тощо.

Найбільш талановиті чернігівці відзначатимуться у кількох номінаціях: “вокал”, “акторська майстерність”, “танець”, “фото” та “образотворче і прикладне мистецтво”.

Гала-концерт і нагородження пройдуть 14 травня у культурно-освітньому центрі “Перемога”.

Як зазначила Оксана Тунік-Фриз, проведення таких акцій дасть можливість талановитій молоді реалізувати свої здібності, організувати дозвілля та визначити своє майбутнє.

Заступник міського голови з гуманітарних питань наголосила, що всі переможці будуть відзначені міською владою та керівництвом вузу і отримають подарунки.

Оксана Тунік-Фриз сподівається, що акція “Зіркова дорога – 2010” не остання в нашому місті, 2010 рік – це тільки її початок, і побажала успіху цьому проекту.

Новости RSS   Просмотров(1179)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Лабазов закликає призначити головою ОДА когось з місцевої громади
Лабазов закликає призначити головою ОДА когось з місцевої громади 9 апреля 2010

Депутат Чернігівської обласної ради Віктор Лабазов закликає Президента України Віктора Януковича призначити головою Чернігівської облдержадміністрації представника місцевої громади.

Просмотров (1146)
Школи Прилук переходять на вільне програмне забезпечення
Школи Прилук переходять на вільне програмне забезпечення 9 апреля 2010

Школи Прилук переходять на застосування в навчальному процесі вільного програмного забезпечення - ОС Linux, офісний пакет OpenOffice.org, системи програмування Free Pascal та Gambas.

Просмотров (1188)
Київська асоціація військових аташе відвідає Десну
Київська асоціація військових аташе відвідає Десну 9 апреля 2010

8 квітня розпочався візит представників Київської асоціації військових аташе до гарнізонів, дислокованих на Чернігівщині.

Просмотров (1371)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)