НОВОСТИ

Київська асоціація військових аташе відвідає Десну

9 апреля 2010 08:14 | Новости

8 квітня розпочався візит представників Київської асоціації військових аташе до гарнізонів, дислокованих на Чернігівщині. Зокрема, близько 20 іноземних військових дипломатів відвідають 169-й Навчальний центр Сухопутних військ Збройних Сил України, дислокований в смт Десна та 1-шу окрему гвардійську танкову бригаду 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України в смт Гончарівському, пише Чернігівський монітор.

Метою заходу є ознайомлення представників військового аташату з повсякденною діяльністю підрозділів Збройних Сил України. Так, військові аташе, акредитовані в Україні, ознайомляться з організацією проведення заходів навчально-виховного процесу в 169-му Навчальному центрі та бойової підготовки у 1-й окремій танковій бригаді.

Зокрема, під час відвідування Навчального центру у Десні іноземні військові дипломати ознайомляться з обладнанням навчальних класів, процесом навчання особового складу з використанням сучасних тренажерів, матимуть змогу спостерігати за виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї тощо.

У свою чергу, в 1-й окремій танковій бригаді відбудеться демонстраційних показ можливостей військової техніки, а саме сучасного танку Т-64БМ “Булат” та зенітно-ракетного комплексу “Тунгуска”, інших зразків техніки.

Також заплановані брифінги командира 169-го Навчального центру генерал-майора Ігоря Плахути та командира 1-ї окремої танкової бригади полковника Андрія Грицькова.

Новости RSS   Просмотров(1370)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Чернігівська податкова закликає сказати “ні” зарплатам в конверті
Чернігівська податкова закликає сказати “ні” зарплатам в конверті 8 апреля 2010

Про те як чернігівські податківці борються з нелегальними працівниками, зарплатами в конвертах та несплатою податків йшлося вчора на прес-конференції.

Просмотров (1216)
Порядок у центрі Чернігова
Порядок у центрі Чернігова 8 апреля 2010

З 25 березня в Чернігові триває оперативно-профілактичне відпрацювання міста.

Просмотров (1119)
Ловля риби на прикордонних водоймах заборонена!
Ловля риби на прикордонних водоймах заборонена! 8 апреля 2010

Заборонено промислове і любительське рибальство та пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів

Просмотров (1819)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)