НОВОСТИ

Порядок у центрі Чернігова

8 апреля 2010 10:34 | Новости

Як уже повідомлялося, з 25 березня в Чернігові триває оперативно-профілактичне відпрацювання міста, яке проводиться силами Чернігівського міського відділу внутрішніх справ із залученням співробітників апарату обласного управління МВС в області. Одним з головних напрямків роботи є наведення порядку на вулицях та в громадських місцях обласного центру, а також втілення в життя прийнятих парламентом змін до адміністративного кодексу, а саме – визнання пива алкогольним напоєм та заборони вживання пива та слабоалкогольних напоїв в громадських місцях, продаж їх неповнолітнім.

На виконання цих завдань значна кількість міліціонерів була спрямована на патрулювання вулиць міста, парків та скверів, на наведення порядку в місцях, де зазвичай у вечірній час збиралася пиячити велика кількість молоді, пише Чернігівський монітор.

Буквально за тиждень такої інтенсивної роботи всі громадяни міста мабуть побачили результат наочно, а керівництво ЗАТ “КГХ “Новий Чернігів” навіть прислало на адресу керівництва УМВС лист-подяку, оскільки, як зазначено в документі, адміністрація закладу неодноразово зверталася до Чернігівського міського відділу міліції та УМВС області з письмовими заявами щодо надання допомоги в забезпеченні громадського порядком в розважальному комплексі та на прилеглій території.

“Оскільки наше підприємство знаходиться в самому центрі міста, де особливо в вечірній та нічний час переміщається велика кількість людей, в тому числі неповнолітніх. Молодь просто на вулиці розпиває спиртні напої, залишає після себе велику кількість сміття, ображає перехожих та постійно порушує спокій громадян, які проживають в прилеглих житлових будинках.

Та завдяки тим заходам, що були проведені на минулому тижні працівниками УМВС області по наведенню громадського порядку, відчутно зменшилася кількість правопорушень, конфліктних ситуацій та випадків вживання неповнолітніми спиртних напоїв та куріння тютюнових виробів на території, прилеглій до нашого розважального комплексу.

Враховуючи вищевикладене, ми висловлюємо Вам свою подяку та готові в подальшому плідно співпрацювати з правоохоронними органами для забезпечення охорони громадського порядку та попередження правопорушень”, – такими словами вдячності висловилися підприємці.

Новости RSS   Просмотров(1119)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Ловля риби на прикордонних водоймах заборонена!
Ловля риби на прикордонних водоймах заборонена! 8 апреля 2010

Заборонено промислове і любительське рибальство та пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів

Просмотров (1819)
Найближчим часом зміниться керівництво Чернігівщині
Найближчим часом зміниться керівництво Чернігівщині 8 апреля 2010

Міністр Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов пообіцяв, що процес формування виконавчої гілки влади в державі завершиться щонайбільше за два тижні.

Просмотров (1000)
Операція “Нерест”
Операція “Нерест” 7 апреля 2010

В області розпочинається операція “Нерест”, яка проводиться з метою посилення контролю за станом охорони, використання і відтворення рибних та інших водних ресурсів в нерестовий період.

Просмотров (1392)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)