НОВОСТИ

Великодні свята на Чернігівщині пройшли спокійно

7 апреля 2010 08:33 | Новости

Вже традиційно так склалося, що на період Великодних свят органи внутрішніх справ переводяться на посилений варіант несення служби. Не став винятком і цей рік. Згідно розпоряджень МВС України та УМВС в області керівниками всіх структурних підрозділів міліції від обласних до районних були розроблені детальні плани охорони громадського порядку та безпеки громадян під час святкування, пише Чернігівський монітор.

На ці заходи було залучено 833 співробітники міліції, які охороняли порядок поблизу майже півтисячі церков та культових споруд.
Попередньо території навколо проведення масових заходів відпрацьовані на предмет вилучення звідти різного роду антигромадського та кримінального елементу, можливих вибухових пристроїв, легкозаймистих, отруйних речовин, зброї та боєприпасів.

Начальник УМВС полковник міліції Олександр Михайлик особисто перевіряв несення служби нарядами міліції поблизу культових споруд як в обласному центрі, так і в прилеглих районах – Чернігівському та Ріпкинському. Олександр Григорович побував як у церквах УПЦ Московського патріархату, так і Київського.

А якщо говорити взагалі, то завдяки проведеним профілактичним заходам тяжких злочинів і серйозних правопорушень в області не зафіксовано. Протягом 3-5 квітня до чергових частин міськрайорганів надійшло лише 44 заяви про скоєння злочинів та 37 повідомлень про різні події та пригоди.
Для порівняння, в попередні дні в середньому щодня по області реєструвалося по 50-60 повідомлень про скоєння злочинів. Отже, в наявності значне (в 2-3 рази) зменшення злочинності, оздоровлення криміногенної обстановки. Також поряд з посиленим варіантом, триває відпрацювання обласного центру, яке закінчується 9 квітня. За його результатами буде проведено аналіз ситуації та зроблені відповідні висновки.

Новости RSS   Просмотров(948)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Громадська рада запрошує до співпраці
Громадська рада запрошує до співпраці 7 апреля 2010

Настала весна, а з нею і традиційний місячник з озеленення та благоустрою території області.

Просмотров (979)
На Чернігівщині триває "заліснення"
На Чернігівщині триває "заліснення" 6 апреля 2010

Залишається сподіватись, що після таких надзвичайних потуг "санітарів лісу" до 2020 року залишиться бодай одне дерево на мальовничому узбережжі Удаю колись густого "Березняку".

Просмотров (1022)
У Чернігові відзначили Обливаний понеділок
У Чернігові відзначили Обливаний понеділок 6 апреля 2010

У центрі Чернігова поблизу П'ятницької церкви проходить обрядове дійство з нагоди Волочильного або Обливаного понеділка.

Просмотров (1139)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)