НОВОСТИ

Служба зайнятості допомагає зберегти робочі місця

2 апреля 2010 13:41 | Новости

Так стверджує Григорій Волошин, керівник і власник науково-виробничого комерційного центру “Прес”, що успішно діє в м. Носівка Чернігівської області.
Ім’я Григорія Мусійовича Волошина, кандидата технічних наук, талановитого організатора, соціально-відповідального підприємця добре відоме на Носівщині. Свій багатоплановий бізнес у цьому районі він започаткував понад десять років тому, переїхавши сюди із столиці на постійне проживання. Свого часу був визнаний переможцем обласного конкурсу “Кращий роботодавець року”, чим до речі, дуже пишається.
Сьогодні ТОВ НВКЦ “Прес” – одне з небагатьох підприємств району, яке потребує кваліфікованих робітників для роботи з інструментом, таких як, токарі, електрозварники, штампувальники, слюсарі з механоскладальних робіт тощо. В цьому роботодавцю допомагає районний центр зайнятості, який протягом двох останніх років працевлаштував 18 чоловік, в тому числі 3 – на дотаційні робочі місця.
Підприємство знайшло своє місце на ринку обладнання для шахт Донбасу. Гірники охоче купують якісно виготовлені “гірлянди” роликів для вугільних транспортерів. Працівники невеликого Носівського підприємства стабільно отримують заробітну плату і впевнені, що за хорошу роботу завжди матимуть відповідну винагороду.
Технологічна і трудова дисципліна, турбота про людей, співпраця зі службою зайнятості – це складові успішної діяльності Г.М. Волошина.

Чернiгiвський монiтор

Новости RSS   Просмотров(1384)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Повернення додому після трьох років у дорозі
Повернення додому після трьох років у дорозі 2 апреля 2010

Після трирічної подорожі автостопом мандрівник Михайло Павлюк благополучно повернувся додому і вчора побачив рідну хату в селі Низьківка Щорського району.

Просмотров (1190)
Забезпечення стабільних надходжень до бюджету міста
Забезпечення стабільних надходжень до бюджету міста 2 апреля 2010

Велике значення податківці міста приділяють наповненню місцевих бюджетів, оскільки це є джерелом виконання місцевих соціальних програм та своєчасної виплати заробітної плати.

Просмотров (1102)
В Чернигове начато производство нового автобуса
В Чернигове начато производство нового автобуса 1 апреля 2010

На мощностях ЗАО «Черниговский автозавод» было начато производство нового туристического автобуса ЧАЗ А08310 «Мак».

Просмотров (631)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)