НОВОСТИ

Повернення додому після трьох років у дорозі

2 апреля 2010 11:15 | Новости
Після трирічної подорожі автостопом мандрівник Михайло Павлюк благополучно повернувся додому і вчора побачив рідну хату в селі Низьківка Щорського району.
Кореспонденту УКРІНФОРМу він розповів, що у найближчих планах – допомогти по господарству стареньким батькам. Також він готовий до зустрічей із журналістами і усіма, хто захоче послухати розповідь про його численні пригоди. Організувати таке спілкування у Чернігові Михайлові пообіцяв директор магазину “Адреналін” Сергій Воробйов. Через його сайт велася переписка з хлопцем, а листи Михайла С. Воробьов роздруковував і передавав його матері.
На шляху додому, у В’єтнамі, у Павлюка сталася неприємність: у нього вкрали сумку з документами, адресною книгою і фотографіями. Без паспорта він не міг вибратися з цієї країни, тож звернувся до Посольства України у Соціалістичній Республіці В’єтнам. Повернутися додому йому вдалося за сприяння депутата Чернігівської обласної ради, колишнього дипломата Петра Шаповала та українського консула у В’єтнамі Євгена Касьяненка. За словами М. Павлюка, в’єтнамське посольство оплатило половину вартості його перельоту в Україну.
У далекі мандри на схід і в Океанію Михайло Павлюк вирушив у листопаді 2006 року. За час подорожі він відвідав Китай, Лаос, Камбоджу, Таїланд, Індонезію, Філіппіни, Східний Тимор. Там він побачив безліч екзотичних місць, підкорив чимало гір та вулканів, вивчив кілька мов і зустрів свій 29-ий день народження, пише Чернігівський монітор.
Новости RSS   Просмотров(1189)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Забезпечення стабільних надходжень до бюджету міста
Забезпечення стабільних надходжень до бюджету міста 2 апреля 2010

Велике значення податківці міста приділяють наповненню місцевих бюджетів, оскільки це є джерелом виконання місцевих соціальних програм та своєчасної виплати заробітної плати.

Просмотров (1102)
В Чернигове начато производство нового автобуса
В Чернигове начато производство нового автобуса 1 апреля 2010

На мощностях ЗАО «Черниговский автозавод» было начато производство нового туристического автобуса ЧАЗ А08310 «Мак».

Просмотров (631)
Команда Чернигова примет участие в "БУМ"
Команда Чернигова примет участие в "БУМ" 1 апреля 2010

«Битва українських міст» на телеканале «Интер» продолжается.

Просмотров (713)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)