НОВОСТИ

Чернігівщину підтоплює щодня

31 марта 2010 16:47 | Новости
Внаслідок підйому рівня води в р. Снов порушено транспортне сполучення між селами Великий Дирчин та Малий Дирчин (Городнянський район). Дамба, через яку здійснюється сполучення між селами переливається водою на 3 ділянках правого берега шириною 50м, 30м та 5м. Висота шару води складає до 1м. Будинки та садиби у с. Малий Дирчин не підтоплені. Сполучення між селами забезпечується човнами. Про це "Сіверщину" повідомив начальник управління з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області В'ячеслав Рига.
У зв'язку з початком процесу руйнування льодового покриву на р. Десна і підйомом рівнів води з 27 березня 2010 року порушене транспортне і пішохідне сполучення 4 населених пунктів Менського району, що знаходяться на лівому березі р. Десна з районним центром (с. Остапівка – проживає 115 жителів, с. Червоний Маяк - проживає 41 житель, с. Куковицьке - проживає 1 житель, с. Червоні Луки - проживає 28 жителів), пише Сіверщина.
Жителям сіл дозволений перехід по залізничному мосту до смт Макошине, продукти та товари першої необхідності завозить один раз на тиждень приватний підприємець з Борзнянського району.
Припинене пішохідне сполучення з райцентром населених пунктів Пекарівської сільської ради (сіл Пекарів, Кнути, Костирів, Синютин) Сосницького району. Транспортне сполучення з райцентром даних населених пунктів здійснюється через смт Короп.
Доставка хлібобулочних виробів до сіл Пекарівської сільської ради здійснюється в об’їзд через Короп Сосницьким хлібокомбінатом райспоживспілки, товарів першої необхідності та продовольчої групи – раз в неділю Сосницькою райспоживспілкою, а також 3 підприємцями в постійно діючих магазинах сіл Пекарів, Кнути та Костирів.
Підтоплення населених пунктів, об’єктів господарювання та споруд немає, життєдіяльність населення забезпечується.
Новости RSS   Просмотров(1231)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Взрыв в жилом доме в Чернигове
Взрыв в жилом доме в Чернигове 31 марта 2010

30 марта в Чернигове, на улице Шевченко, произошел взрыв в пятиэтажном доме.

Просмотров (716)
"М`ясне" питання у Чернігівській раді
"М`ясне" питання у Чернігівській раді 31 марта 2010

Сесія Чернігівської міської ради в переліку своїх питань сьогодні розглядала і прохання місцевого виробника

Просмотров (1217)
Вбивця отримав довічне
Вбивця отримав довічне 31 марта 2010

Трагічна загибель 11-річної Ані Козак з Величківки у квітні минулого року сколихнула не тільки Менщину, а й всю Україну.

Просмотров (692)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)