НОВОСТИ

Військові збори на Чернігівщині

30 марта 2010 15:22 | Новости

Сьогодні, 30 березня, на базі 169-го Навчального центру Сухопутних військ ЗС України, дислокованого в смт Десна на Чернігівщині, розпочалися триденні збори з вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Повідомляє прес-служба Міноборони.

До участі у заході залучені 230 ліцеїстів 3-го курсу – 3 роти у повному складі під керівництвом командирів взводів. Керівником зборів призначено заступника начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна підполковника Олександра Бондаренка.

Даний захід спланований для ознайомлення вихованців Київського військового ліцею з повсякденною життєдіяльністю військовослужбовців Збройних Сил України.

На зборах з ліцеїстами будуть проведені заняття з вогневої та тактичної підготовки, також їх буде ознайомлено з навчально-матеріальною базою Деснянського навчального центру. Зокрема, в рамках занять з тактичної підготовки вихованці Київського військового ліцею відпрацьовуватимуть бойові дії у складі відділення та взводу, вчитимуться орієнтуванню на місцевості, роботі із засобами зв’язку, а також постановці бойових завдань, пише Хрещатик.

Варто зазначити, що командуванням 169-го Навчального центру Сухопутних військ ЗС України створено усі належні умови для перебування ліцеїстів. Так, проживатимуть майбутні курсанти військових вишів у казармі, а харчуватимуться в одній з їдалень Навчального центру.

Після закінчення зборів будуть підбиті підсумки заходу, при цьому кращі роти, взводи та ліцеїсти будуть відзначені. Крім того, знання та навички, продемонстровані кожним вихованцем Київського військового ліцею у 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України, стануть основою під час оцінювання їх з предмету “Захист Вітчизни”.

Новости RSS   Просмотров(1137)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Народный контроль Чернигова занял позицию обиженных?
Народный контроль Чернигова занял позицию обиженных? 30 марта 2010

Почему обиженных спросите Вы? Да вот складывается такое впечатление, когда читаеш бесплатную газету "Народного контроля", которая сегодня раздавалась возле городского совета.

Просмотров (870)
Новий сайт про Чернігівщину
Новий сайт про Чернігівщину 30 марта 2010

На просторах всесвітньої мережі Інтернет з’явився новий сайт, який розповідатиме про туристичний потенціал Коропського району Чернігівщини

Просмотров (920)
Чернігів - еталон безпечності
Чернігів - еталон безпечності 30 марта 2010

Державне підприємство «Чернігівстандартметрологія» - лідер в Україні по кількості сертифікованих систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССP *).

Просмотров (1072)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)