НОВОСТИ

Чернігів - еталон безпечності

30 марта 2010 11:23 | Новости

Державне  підприємство «Чернігівстандартметрологія» - лідер в Україні  по кількості сертифікованих систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССP *).

Про це повідомили  під час засідання Технічного комітету (ТК 93) у Києві.

«Чернігівські фахівці сертифікували 17 систем управління безпечністю харчових продуктів  в області та 6 за її межами. Це кращий результат в Україні», - розповіла відповідальний секретар ПК 93/3, спеціаліст ДП «Кримстандартметрологія» Вікторія Чернова, пише Siver-Info.

  За статистикою, Чернігів став лідером навіть з-поміж  великих міст: Харкова (16 систем), Києва (6 систем), Дніпропетровська (6 систем).

  В Україні  системи управління безпечністю  харчових продуктів найбільше впроваджують виробники молочних продуктів та олій, алкоголю. Дещо менше сертифікованих систем НАССР – на рибопереробних підприємствах, у виробників ковбас і м’ясних напівфабрикатів, хлібобулочних виробів.

  А от виробники  дитячого харчування і чаїв пасуть задніх. За даними статистики, систем управління безпечністю харчових продуктів у них поки що небагато.

  «Система  НАССР вигідна і виробникам, і  споживачам. Покупці отримують безпечний  продукт, а підприємства скорочують частину браку і через те не витрачають зайвих коштів»,  - пояснила начальник відділу систем управління ДП «Чернігівстандартметрологія» Тетяна Рудик.

*Довідка: НАССР  - Hazard Analysis and Critical Control Points - аналіз небезпечних  факторів і критичні точки  контролю.

Новости RSS   Просмотров(1071)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Основні аспекти державної служби вивчатимуть студенти-випускники
Основні аспекти державної служби вивчатимуть студенти-випускники 30 марта 2010

Вони робитимуть це під час тематичного короткотермінового семінару, що розпочався сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації.

Просмотров (1127)
Нефтяное озеро в Чернигове может вылиться в Днепр
Нефтяное озеро в Чернигове может вылиться в Днепр 29 марта 2010

Озеро из нефтепродуктов на окраине Чернигова грозит вылиться в Десну, а оттуда и в Днепр.

Просмотров (566)
Жарти на тему ДАІ
Жарти на тему ДАІ 29 марта 2010

На сцені міського палацу культури в м. Чернігові юні інспектори руху західної, східної і центральної України змагалися за звання веселих і найкмітливіших.

Просмотров (1687)
Вернутся к разделу: Черниговские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)